O krok napřed před hackery

Mezinárodní průvodce kyberbezpečností

JAK ZNĚLA VÝZVA?

Chránit cenná data? Pro velké společnosti, které mají vlastní IT oddělení, většinou žádný problém. Zato malé podniky na poli kyberbezpečnosti často tápou, i když zhruba 43 % útoků míří právě na ně, uvádí výzkum společnosti Accenture z roku 2019. Následky napadení přitom můžou být pro malé firmy devastující. Podle americké organizace National Cyber Security Alliance dokonce zbankrotuje až 25 % z nich.

Slovenská společnost ESET, která vyvíjí a prodává antivirové softwary, si přála situaci změnit a zvýšit osvětu o datové bezpečnosti v menších i středních podnicích.

Jak jsme si poradili?

Vytvořili jsme Digital Security Guide, mezinárodní content hub, jenž nabízí praktické a užitečné informace IT specialistům i ředitelům malých a středních firem. Na jednom místě přinášíme přehled o aktuálních trendech v kyberbezpečnosti a sledujeme změny v legislativě. Význam efektivních IT řešení a datové bezpečnosti podtrhujeme infografikami, případovými studiemi či rozhovory.

CO KLIENT ZÍSKAL?

Obsahový marketing je dlouhodobá aktivita, a budování obsahových platforem je o kontinuálních, inkrementálních nárůstech. Za prvních 18 měsíců roste Digital Security Guide průměrným tempem 12 % za měsíc, pokud jde o návštěvnost z organického vyhledávání.

Zároveň se ale ukazuje, že obsah může přispět i k okamžitému zvýšení konverzí: oproti prvnímu roku se zvedl počet stažení prémiového obsahu o 51 % a počet prokliků z článků na produktové stránky o 65 %.

V současnosti je magazín Digital Security Guide dostupný na 11 světových trzích.

Když píšete o kyberbezpečnosti, často se pohybujete na hraně několika oborů. Přečtěte si náš článek o tom, jak souvisí kyberbezpečnost a psychologie. Články, které píšeme pro ESET, můžete vidět na blogu Digital Security Guide.

Mohlo by vás také zajímat...

Zajímá vás, co může obsah přinést vám?

Dáme vaší značce publikum. dosah. relevanci. pozornost. obsah.