Moderní content hub, který získává pozornost i ceny

Magazín pro milovníky aut

JAK ZNĚLA VÝZVA?

Vdechnout značce emoci prostřednictvím relevantního obsahu a poskytnout fanouškům i novinářům inspirující příběhy přímo či nepřímo spojené s ní. Nabídnout importérům obsah, který mohou snadno využít v rámci své vlastní komunikace.

Jak jsme si poradili?

Vytvořili jsme prostor pro současné, emotivní a inspirující příběhy, čímž jsme automobilce pomohli předvést inovativní řešení mobility, její jedinečnou řeč designu, výjimečné zapojení do světa sportu a bohaté dědictví značky. Stále více využíváme formátu video příběhů, které obsahu dodávají větší emotivní náboj a rozšiřují také možnosti jeho dalšího šíření.

CO KLIENT ZÍSKAL?

Prostor, který dokáže zasáhnout širokou cílovou skupinu od novinářů a zákazníků až po vlastní zaměstnance. Celková návštěvnost se oproti prvnímu roku existence magazínu zvýšila o 402 %, za současného stálého růstu míry dočtení článků (o 37 % jen za poslední rok). Storyboard si vybudoval silnou autoritu, což dokládá nejen počet zpravodajských webů, které do něj odkazují, ale i 25násobný nárůst návštěvnosti z organického vyhledávání oproti prvnímu roku. Kvalitním obsahem tak postupně snižujeme závislost blogu na kampaňové podpoře. Magazín získal jazykové mutace v angličtině, češtině, němčině, slovenštině a srbštině. Inspiruje importéry Škoda Auto na dalších trzích, kteří jeho obsah přebírají a používají na vlastních sociálních sítích nebo blozích.


Přečtěte si blog Škoda Storyboard.

Mohlo by vás také zajímat...

Zajímá vás, co může obsah přinést vám?

Dáme vaší značce obsah. publikum. dosah. relevanci. pozornost.