Kariérní blog

ŠKODA KARIÉRA Blog - C3 Prague case study

Inovativní projekty, které táhnou

JAK ZNĚLA VÝZVA?

Budoucnost patří technologiím. Digitalizuje se i automobilový průmysl – také ŠKODA AUTO potřebuje talentované IT specialisty či absolventy technicky zaměřených vysokých škol. Přála si najít cestu, jak cílovou skupinu oslovit skrze své kariérní stránky a zároveň ukázat, že práce v automobilce není jen o výrobním pásu, ale i o práci s umělou inteligencí či daty.

ŠKODA KARIÉRA Blog - C3 Prague case study

JAK JSME SI PORADILI?

Revitalizovali jsme obsah kariérního blogu a naplnili ho rozhovory (nejen) s IT odborníky z řad ŠKODA AUTO. Skrze reportáže z terénu jsme začali představovat ty nejzajímavější projekty a zvolili interaktivní scrollytellingový layout, který se nám do webu podařilo integrovat pomocí no-coding platformy Shorthand.

CO AUTOMOBILKA ZÍSKALA?

Místo, kde poznáte to nejzajímavější ze ŠKODA AUTO. A především příležitost oslovit potenciální kandidáty skrze poutavý obsah, který automobilku profiluje nejen jako atraktivního zaměstnavatele, ale také jako společnost, která formuje budoucí podobu vozů i měst.

Díky poutavému, relevantnímu obsahu, pravidelnému publikování a zlepšenému, interaktivnímu UX se nám během jednoho roku po převzetí blogu podařilo zvýšit počet jeho unikátních uživatelů o 87 % a současně zvednout průměrnou dobu strávenou na článcích o 120 %. Zároveň 52 % návštěv blogu pochází z organického vyhledávání, což svědčí o jeho relativní nezávislosti na mediální podpoře.

Data porovnávají rok 2021, poté co jsme převzali blog ŠKODA Kariéra, oproti roku 2020.

Co o spolupráci říká klient?

ŠKODA KARIÉRA Blog - C3 Prague case study

Přečtěte si naše články na blogu ŠKODA Kariéra.

c3_logo_footer

C3 Prague s.r.o.
IČO: 05081319
DIČ: CZ05081319

Přemyslovská 43
130 00, Praha – Žižkov

+420 221 589 111

© 2022 C3 Prague

Všechna práva vyhrazena