Videoseriál o chytrém nakupování

Petra Burianová, pekařka, cukrářka, bloggerka a první vítězka soutěže Peče celá země, ve videoseriálu pro Globus - C3 Prague case study

Promyšleně nakupovat, jíst, vařit

JAK ZNĚLA VÝZVA?

Ta největší hodnota z nákupu? Když víte, jak ho co nejefektivněji zpracovat a neplýtvat penězi, jídlem ani časem. Chtěli jsme ukázat, že hypermarket může nejen prodávat, ale i pomáhat, a být průvodcem na cestě za lepším stravováním.

JAK JSME SI PORADILI?

Oslovili jsme Petru Burianovou, vítězku soutěže amatérských pekařů Peče celá země. Jako maminka pěti dětí má v rukávu spoustu tipů, jak v kuchyni šetřit čas a nákupy promýšlet. Společně jsme natočili šestidílný seriál, který poradil, jak a proč zamrazovat, co dělat, aby se potraviny nekazily, nebo jak chystat pokrmy do zásoby. Videa jsme zasadili do doprovodných článků a publikovali je na blogu hypermarketu.

JAK SI SERIÁL VEDL?

Na YouTube seriál zaznamenal téměř 1 400 000 zhlédnutí. Průměrná míra udržení na YouTube činila 76 %. Na dotaz „Petra Burianová“ se na YouTube a Google většina videí zobrazovala mezi prvními 10 výsledky vyhledávání. K tomu měl seriál zhruba 4 000 interakcí (reakcí, sdílení a komentářů) na Facebooku a YouTube. Videa jsme rovněž doplnili o články, které jsme zveřejnili na webu Globusu. Blog zaznamenal 132% nárůst organických návštěv za první měsíc od publikování seriálu.

Celý seriál naleznete na blogu Globusu.

c3_logo_footer

C3 Prague s.r.o.
IČO: 05081319
DIČ: CZ05081319

Přemyslovská 43
130 00, Praha – Žižkov

+420211589533

© 2021 C3 Prague

Všechna práva vyhrazena