Digital Security Guide

ESET Digital Security Guide blog pro malé a střední podniky - C3 Prague case study

Mezinárodní content hub a průvodce kyberbezpečností

JAK ZNĚLA VÝZVA?

Chránit cenná data? Pro velké společnosti, které mají vlastní IT oddělení, většinou žádný problém. Zato malé podniky na poli kyberbezpečnosti často tápou, i když zhruba 43 % útoků míří právě na ně, uvádí výzkum společnosti Accenture z roku 2019. Následky napadení přitom můžou být pro malé firmy devastující. Podle americké organizace National Cyber Security Alliance dokonce zbankrotuje až 25 % z nich.

Slovenská společnost ESET, která vyvíjí a prodává antivirové softwary, si přála situaci změnit a zvýšit osvětu o datové bezpečnosti v menších i středních podnicích.

JAK JSME SI PORADILI?

Vytvořili jsme Digital Security Guide, mezinárodní content hub, jenž nabízí praktické a užitečné informace IT specialistům i ředitelům malých a středních firem. Na jednom místě přinášíme přehled o aktuálních trendech v kyberbezpečnosti a sledujeme změny v legislativě. Význam efektivních IT řešení a datové bezpečnosti podtrhujeme infografikami, případovými studiemi či rozhovory.

CO KLIENT ZÍSKAL?


Obsahový marketing je dlouhodobá aktivita, a budování obsahových platforem je o kontinuálních, inkrementálních nárůstech. Za prvních 18 měsíců roste Digital Security Guide průměrným tempem 12 % za měsíc, pokud jde o návštěvnost z organického vyhledávání.

Zároveň se ale ukazuje, že obsah může přispět i k okamžitému zvýšení konverzí: oproti prvnímu roku se zvedl počet stažení prémiového obsahu o 51 % a počet prokliků z článků na produktové stránky o 65 %.

V současnosti je magazín Digital Security Guide dostupný na 8 světových trzích.

Prohlédněte si magazín Digital Security Guide.

c3_logo_footer

C3 Prague s.r.o.
IČO: 05081319
DIČ: CZ05081319

Přemyslovská 43
130 00, Praha – Žižkov

+420 221 589 111

© 2022 C3 Prague

Všechna práva vyhrazena