Čerstvější než kdy jindy

Relaunch značky na 12 trzích

JAK ZNĚLA VÝZVA?

Že toho o síti restaurací Subway moc nevíte? Není divu, ve střední a východní Evropě je povědomí o tomto americkém řetězci poměrně malé. Proto se značka rozhodla modernizovat komunikaci a odpovědět na potřeby své cílové skupiny, tedy lidí, kterým je mezi 15 a 35 lety. A taky je motivovat, aby přišli do restaurací a vyzkoušeli nové menu, které zahrnuje veganské i bezlepkové produkty. To vše na dvanácti trzích, od Lotyšska přes Českou republiku až po Bulharsko.

Jak jsme si poradili?

V restauracích Subway si můžete sestavit sub přesně podle svých představ. Personalizace a customizace je dnes už ale samozřejmostí, vždyť ji nabízí spousta značek. Tolik možností a nutnost neustále o něčem rozhodovat může být ubíjející. Proto v kampani říkáme, že je normální, když nevíte, co zrovna chcete. Že nemusíte mít svou oblíbenou kombinaci. A že je v pořádku, když si všechno rozmyslíte. Klidně na poslední chvíli.

CO KLIENT ZÍSKAL?

Za dva měsíce jsme jen na Facebooku, Instagramu a Spotify oslovili přes 13 milionů unikátních uživatelů napříč 12 trhy regionu CEE. Díky důkladné segmentaci cílové skupiny a promyšlenému fázování kampaně jsme zasáhli 83 % cílové skupiny, tedy o 10 % víc, než jsme odhadovali. Kampaň také získala 12 milionů zhlédnutí videí na všech využitých kanálech, tedy včetně YouTube, display a programatické reklamy. Co víc, reklamy přivedly přes 271 000 prokliků do kampaňové landing page, kde si uživatelé nejčastěji prohlíželi informace o jednotlivých produktech a pobočkách Subway.

Mohlo by vás také zajímat...

Zajímá vás, co může obsah přinést vám?

Dáme vaší značce obsah. publikum. dosah. relevanci. pozornost.