Tested by (relevant) influencers

Recenze hybridních modelů

JAK ZNĚLA VÝZVA?

SUPERB iV a OCTAVIA iV. Dva hybridní modely z flotily ŠKODA AUTO, které automobilka potřebovala představit stávajícím publikům a zároveň oslovit nové cílové skupiny. To vše uprostřed pandemie, kdy bylo pořádání velkolepých eventů vyloučeno.

Jak jsme si poradili?

Navázali jsme spolupráci se dvěma influencery, kteří jsou vysoce relevantní pro cílové skupiny jednotlivých modelů. Fotograf Jan Řeháček alias Kopernikk vyrazil do lesů s modelem SUPERB iV, bloggerka Tereza Salte, známá pod pseudonymem Tereza in Oslo, zase s vozem OCTAVIA iV strávila svůj běžný den. My je doprovázeli s kamerou a zachycovali jejich dojmy z jízdy. Obsah jsme pak aktivovali nejen skrze kanály ŠKODA AUTO a magazín Storyboard, ale dodatečně také přes oba influencery. Zvýšili jsme tak šanci, že oslovíme i nové cílové skupiny.

CO KLIENT ZÍSKAL?

Možnost představit nové modely v kontextu dennodenního života a person, se kterými se cílové publikum dokáže ztotožnit. Tereza a Jan ukázali, jak může správně vybraný vůz doplnit váš životní styl. Výsledkem je užitečný a přirozený obsah, který díky smysluplně nastavené spolupráci dokáže zvýšit povědomí o značce.

To dokládá přes 700 000 zhlédnutí videí při o 15 % nižší CPV na YouTube než benchmark u ŠKODA AUTO nebo o 50 % delší doba strávená čtením těchto článků, než byl průměr na Magazínu Storyboard v roce 2021. Obsah generovaný na kanálech obou influencerů přinesl přes 40 000 dodatečných interakcí, včetně prokliků na kanály značky.

Mohlo by vás také zajímat...

Zajímá vás, co může obsah přinést vám?

Dáme vaší značce obsah. publikum. dosah. relevanci. pozornost.