Složité podnikání jednoduše vysvětleno

Nový web a brand narrative

JAK ZNĚLA VÝZVA?

Detekce rizik pomocí sémantické analýzy online obsahu. Přesně na tom stojí byznys firmy Semantic Visions. Že nevíte, co si pod takovým spojením představit? Složitost svého podnikání si uvědomoval i klient. Své služby chtěl komunikovat srozumitelně a atraktivně.

Jak jsme si poradili?

Vytvořili jsme nové webové stránky a brand narrative, který na první pohled ukazuje, v čem jsou služby společnosti Semantic Visions přínosné – tedy že díky nim můžete činit ta nejinformovanější rozhodnutí. Jednotlivé produkty jsme rozdělili podle cílových skupin a jejich potřeb. Hlavní message jsme přenesli i do vizuálního řešení, které pracuje s různou ostrostí pozadí a ukazuje, že buď můžete vidět svět rozmazaně a bloumat, nebo mít dostatek insightů a bez problémů se orientovat. UX design pak dostala na starost agentura BRAINZ STUDIOS.

CO KLIENT ZÍSKAL?

Řešení, které je přehledné a zároveň originální. Ale hlavně schopnost jasněji komunikovat hodnotu svých služeb.

„Přemýšleli jsme, jak co nejlépe a nejvýstižněji objasnit podstatu našeho unikátního řešení. Web byl ideálním prostředkem a výsledek, který jsme s C3 vytvořili, je kombinací jasného vysvětlení problematiky a originálního designu reprezentujícího náš brand.”
František Vrabel, zakladatel a ředitel Semantic Visions

Přečtěte si víc na Mediář.cz a nebo se začtěte do našeho rozhovoru s vedoucí analytičkou Semantic Visions Monikou Richter.

Mohlo by vás také zajímat...

Zajímá vás, co může obsah přinést vám?

Dáme vaší značce obsah. publikum. dosah. relevanci. pozornost.