Jít s trendy v ekonomice i technologiích

Magazín pro firmy a podnikatele

JAK ZNĚLA VÝZVA?

Česká spořitelna byla dobře vyprofilovaná jako retailová banka. Mezi náročnou korporátní klientelou ale stále potřebuje budovat image důvěryhodného experta a partnera v rozvoji podnikání.

Jak jsme si poradili?

Postavili jsme unikátní redakční tým, který v sobě spojuje zkušenosti ekonomických novinářů, marketingových stratégů a reklamních kreativců. Náš „newsroom“ vytváří ekonomicko-lifestylový online magazín inspirovaný kampaňovou agendou banky i dlouhodobými zájmy a preferencemi klientů. V porovnání s některými tuzemskými ekonomickými tituly píšeme o trendech často i s několikaměsíčním předstihem. Pomáhá nejen expertíza editorů, ale také náš vlastní výzkum, který sleduje hledanost a popularitu aktuálních fenoménů. Cílovou skupinu vedoucích pracovníků firem inspirujeme pomocí příběhů úspěšných klientů ČS a předáváme jí důležité informace v různých formátech včetně přehledných videí a krátkých infografik.

CO KLIENT ZÍSKAL?

Díky relevantnímu obsahu a SEO se nám daří neustále zvyšovat návštěvnost blogu především z neplacených zdrojů, a snižovat tak závislost webu na mediálním rozpočtu. Oproti prvnímu roku existence blogu vzrostla neplacená návštěvnost článků o 146 %, a návštěvnost z organického vyhledávání dokonce o 439 %. Zároveň se 49 % uživatelů na stránky vrací, což ukazuje přínos kontinuální práce s cílovým publikem z řad firem a podnikatelů. V roce 2022 jsme představili novou populární rubriku Udržitelnost a nárůst čtenosti jsme registrovali také u expertní ekonomické rubriky s fokusem na analýzy trhů – průměrná návštěvnost jednoho článku se po prvním roce zvedla trojnásobně.

Mohlo by vás také zajímat...

Zajímá vás, co může obsah přinést vám?

Dáme vaší značce obsah. publikum. dosah. relevanci. pozornost.